2 st, bruksslitage, krackeleringar, höjd 25 cm.
250 SEK | 2017-08-06 20:24 |
200 SEK | 2017-08-05 20:52 |
100 SEK | 2017-07-30 22:31 |
100 SEK | Startpris |