Signerad, ytslitage och smuts, höjd 24 cm.
550 SEK | 2017-07-31 13:02 |
500 SEK | 2017-08-02 17:12 |
250 SEK | 2017-07-26 09:21 |
200 SEK | 2017-07-28 14:25 |
50 SEK | 2017-07-03 20:06 |
100 SEK | Startpris |