42. Plastbackar, Ikea

5 st, omkring 1970-tal, bruksslitage, 36 x 36, höjd 36 cm

Varunr 45411

6 Augusti 2017 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 400 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

400 SEK2017-08-06 19:12
350 SEK2017-08-06 09:09
300 SEK2017-07-21 21:14
250 SEK2017-07-21 15:44
200 SEK2017-07-21 13:15
100 SEK Startpris

Stadsauktion 6:e augusti 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.