Tidigt 1900-tal, brons samt trä, bruksslitage, diam. 90 cm
450 SEK | 2017-08-06 19:22 |
400 SEK | 2017-08-06 19:21 |
350 SEK | 2017-07-31 13:44 |
150 SEK | 2017-07-31 07:42 |
100 SEK | 2017-07-27 20:03 |
50 SEK | 2017-07-04 23:11 |
100 SEK | Startpris |