Bruksslitage, nagg, smuts, 51 x 19 cm, höjd 34 cm.
350 SEK | 2017-08-13 19:28 |
300 SEK | 2017-07-14 17:40 |
175 SEK | 2017-08-13 19:27 |
125 SEK | 2017-07-19 07:57 |
50 SEK | 2017-07-02 10:09 |
100 SEK | Startpris |