3 delar, 18/1900-tal, nagg, höjd 20-27 cm.
400 SEK | 2017-08-13 01:13 |
350 SEK | 2017-08-13 19:32 |
250 SEK | 2017-08-12 18:14 |
100 SEK | 2017-08-08 19:58 |
100 SEK | Startpris |