1800-tal, bruksslitage, tillverkningsdefekter, diam. 30 cm.
1 000 SEK | 2017-08-13 19:33 |
950 SEK | 2017-08-13 16:57 |
500 SEK | 2017-08-13 17:44 |
250 SEK | 2017-08-10 14:47 |
200 SEK | 2017-08-11 22:29 |
100 SEK | Startpris |