1700-tal, 3 st, skador och lagningar, längd 33-36 cm.
450 SEK | 2017-08-13 19:33 |
400 SEK | 2017-08-13 19:33 |
350 SEK | 2017-08-05 15:15 |
350 SEK | 2017-08-10 14:48 |
50 SEK | 2017-07-01 09:11 |
100 SEK | Startpris |