1800-talets slut, metall samt förgylld zinksaknar pendel samt en visare, ej funktionstestad, höjd 30 cm
400 SEK | 2017-08-07 00:18 |
350 SEK | 2017-08-13 19:35 |
250 SEK | 2017-08-12 21:35 |
175 SEK | 2017-07-18 15:49 |
100 SEK | Startpris |