Signerad, daterad 1969, samt numrerad (81/360). Rammått 62 x 50 cm.
350 SEK | 2017-08-13 19:04 |
300 SEK | 2017-08-13 17:27 |
175 SEK | 2017-08-02 21:24 |
100 SEK | Startpris |