I tre delar, luckor med bakomliggande hyllplan samt utdragslådor, bruksslitage, märken, skador samt spricka i en av luckorna, 135 x 74 cm, höjd 77 cm.
200 SEK | 2017-07-31 10:38 |
175 SEK | 2017-08-13 19:42 |
100 SEK | Startpris |