England, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, höjd 14 cm.
350 SEK | 2017-08-13 17:01 |
300 SEK | 2017-07-30 23:18 |
175 SEK | 2017-07-05 09:35 |
100 SEK | Startpris |