England, 1800-tal, krackeleringar, mindre skada/lagning på duk, signerad på baksida W. Manders(?), 24 x 39 cm.
1 000 SEK | 2017-08-13 18:43 |
1 000 SEK | 2017-08-13 19:47 |
800 SEK | 2017-08-13 19:47 |
600 SEK | 2017-08-13 19:00 |
250 SEK | 2017-08-11 15:24 |
125 SEK | 2017-07-31 10:39 |
100 SEK | 2017-07-25 12:00 |
100 SEK | Startpris |