Fågel i glas, nagg/tillverkningsdefetk?, signerad samt numrerad 28/3000, längd 27 cm, höjd 16 cm.
1 200 SEK | 2017-08-13 19:06 |
1 100 SEK | 2017-08-13 19:06 |
900 SEK | 2017-08-13 19:05 |
100 SEK | Startpris |