1800-talets andra hälft, signerad R. marshall, lagningar, retusch, 50 x 39 cm.
900 SEK | 2017-08-13 19:53 |
850 SEK | 2017-08-13 19:53 |
750 SEK | 2017-08-13 19:53 |
650 SEK | 2017-08-13 19:53 |
400 SEK | 2017-08-13 18:59 |
100 SEK | Startpris |