1950-tal, vitlackerad plåt, på hjul, laminatskiva, 7 utdragslådor, smärre bruksslitage, 54 x 48 cm, höjd 92 cm.
650 SEK | 2017-08-13 19:06 |
600 SEK | 2017-08-13 17:36 |
500 SEK | 2017-08-13 19:06 |
400 SEK | 2017-07-31 10:34 |
125 SEK | 2017-07-31 13:13 |
75 SEK | 2017-07-02 10:00 |
50 SEK | 2017-07-01 13:22 |
100 SEK | Startpris |