Signerad, samt numrerad (117/295), bildmått 25 x 25 cm.
200 SEK | 2017-08-13 20:00 |
175 SEK | 2017-08-02 23:48 |
150 SEK | 2017-07-27 23:06 |
125 SEK | 2017-07-27 22:15 |
100 SEK | Startpris |