1950-tal, lackerad plåt, 7 utdragslådor, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, hjulförsedd, smärre bruksslitage, en krok avbruten i utdragslåda, 81 x 40, höjd 121 cm
550 SEK | 2017-08-13 19:06 |
450 SEK | 2017-07-31 18:31 |
400 SEK | 2017-07-31 10:34 |
125 SEK | 2017-07-31 13:14 |
100 SEK | Startpris |