3 st, tidigt 1800-tal, facetterad porfyr monterade på fötter i brons, mindre nagg, diam. 62 mm
9 400 SEK | 2017-08-13 20:06 |
9 200 SEK | 2017-08-13 18:58 |
8 400 SEK | 2017-08-13 20:06 |
7 200 SEK | 2017-08-13 10:32 |
6 000 SEK | 2017-08-05 10:16 |
5 800 SEK | 2017-08-11 08:14 |
5 000 SEK | 2017-07-01 16:59 |
4 200 SEK | 2017-07-01 16:35 |
100 SEK | Startpris |