Verket från 1700-tal, målning från 1800-tal, bruksslitage, saknar glas, ej funktionstestad
2 200 SEK | 2017-08-13 19:01 |
2 000 SEK | 2017-08-13 04:10 |
2 000 SEK | 2017-08-13 09:03 |
650 SEK | 2017-08-09 03:31 |
500 SEK | 2017-08-07 00:25 |
100 SEK | Startpris |