1800-tal, bruksslitage, diam. 33, höjd 11 cm
600 SEK | 2017-08-12 09:01 |
550 SEK | 2017-08-08 10:16 |
250 SEK | 2017-07-30 21:30 |
75 SEK | 2017-07-10 22:05 |
100 SEK | Startpris |