6 st, repor, nagg samt en tallrik med spricka, längd 30 cm.
900 SEK | 2017-08-13 19:10 |
850 SEK | 2017-08-13 00:23 |
850 SEK | 2017-08-13 19:09 |
450 SEK | 2017-08-10 09:12 |
350 SEK | 2017-08-07 19:59 |
300 SEK | 2017-08-07 05:49 |
250 SEK | 2017-07-07 11:35 |
175 SEK | 2017-08-06 23:04 |
125 SEK | 2017-07-31 23:19 |
100 SEK | Startpris |