Bisonoxe, signerad, mindre nagg, längd 23 cm.
175 SEK | 2017-08-13 19:12 |
150 SEK | 2017-08-13 19:12 |
125 SEK | 2017-08-11 16:00 |
100 SEK | Startpris |