48. Akvarell, Peter Engberg

Västkustmotiv, signerad samt datera 1983, 24,5 x 34,5 cm

Varunr 45752

13 Augusti 2017 19:02

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

600 SEK2017-08-13 19:13
550 SEK2017-08-13 18:56
300 SEK2017-08-13 10:06
100 SEK2017-07-28 23:22
50 SEK2017-07-03 14:40
100 SEK Startpris

Stadsauktion 13 Augusti 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.