Porträtt, 1800-tal, krackeleringar, lagningar, 39 x 29 cm.
800 SEK | 2017-08-13 18:59 |
750 SEK | 2017-08-13 19:17 |
450 SEK | 2017-08-13 17:00 |
400 SEK | 2017-08-08 16:31 |
100 SEK | Startpris |