14 delar varav 4 delar (mattallrikar) med nagg, smärre bruksslitage.
1 300 SEK | 2017-08-13 19:19 |
1 200 SEK | 2017-08-09 08:36 |
800 SEK | 2017-08-09 19:42 |
250 SEK | 2017-08-08 17:01 |
50 SEK | 2017-07-02 10:04 |
100 SEK | Startpris |