Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage
850 SEK | 2017-08-03 18:19 |
800 SEK | 2017-08-13 19:21 |
600 SEK | 2017-07-18 15:45 |
600 SEK | 2017-07-31 12:25 |
75 SEK | 2017-07-02 21:43 |
75 SEK | 2017-07-03 22:48 |
100 SEK | Startpris |