Kristall, smärre ytslitage samt repor i botten, signerad, diam. 15 cm, höjd 11 cm.
250 SEK | 2017-08-11 23:09 |
200 SEK | 2017-08-09 20:08 |
175 SEK | 2017-08-09 13:37 |
100 SEK | Startpris |