Teak, smärre bruksslitage, 4 utdragslådor, ben med mässingsavslut, fanerskada i bakkant, nyckel medföljer, 82 x 41 cm, höjd 84 cm.
650 SEK | 2017-08-04 10:47 |
600 SEK | 2017-08-13 19:03 |
500 SEK | 2017-08-13 19:01 |
400 SEK | 2017-08-12 16:19 |
200 SEK | 2017-07-18 15:41 |
50 SEK | 2017-07-05 12:33 |
100 SEK | Startpris |