Äpple samt pumpa, smärre ytslitage såsom repor och smuts, höjd ca 12 cm.
250 SEK | 2017-08-12 18:11 |
200 SEK | 2017-08-13 19:22 |
150 SEK | 2017-08-01 18:27 |
100 SEK | Startpris |