Njurformad med glasskiva, 4 utdragslådor, fanerskador, höjd spegel 65 cm, byrå 111 x 58 cm, höjd 72 cm.
1 300 SEK | 2017-08-20 19:02 |
1 200 SEK | 2017-08-20 18:59 |
1 100 SEK | 2017-08-20 17:52 |
300 SEK | 2017-08-18 14:50 |
200 SEK | 2017-08-07 22:39 |
100 SEK | Startpris |