Naturmotiv, 1800-tal, uppfodrad, skador, 60 x 44 cm
2 000 SEK | 2017-08-20 19:39 |
1 900 SEK | 2017-08-20 19:39 |
800 SEK | 2017-08-20 19:38 |
450 SEK | 2017-08-19 21:32 |
100 SEK | 2017-08-15 16:30 |
100 SEK | Startpris |