1800-tal, rotfaner med mässingsinläggningar, skador, 53 x 31, höjd 23 cm
550 SEK | 2017-08-20 19:37 |
500 SEK | 2017-08-20 19:37 |
450 SEK | 2017-08-19 21:33 |
250 SEK | 2017-07-23 14:35 |
200 SEK | 2017-08-18 17:21 |
150 SEK | 2017-07-23 15:25 |
100 SEK | 2017-07-21 08:01 |
100 SEK | Startpris |