1800-tal, genombruten dekor, delvis förgylld, diam. 25, höjd 22 cm
950 SEK | 2017-08-20 19:45 |
900 SEK | 2017-08-20 19:45 |
550 SEK | 2017-08-19 21:34 |
450 SEK | 2017-08-15 20:01 |
400 SEK | 2017-08-18 20:02 |
175 SEK | 2017-08-05 11:21 |
100 SEK | 2017-07-23 14:35 |
100 SEK | Startpris |