1800-talets slut, smärre bruksslitage, enstaka delar med smärre missfärgningar, 18 delar
850 SEK | 2017-07-27 11:29 |
800 SEK | 2017-08-20 20:22 |
600 SEK | 2017-08-19 16:07 |
200 SEK | 2017-08-14 20:32 |
100 SEK | Startpris |