Björk, tidigt 1900-tal, underdel med tre stycken utdragslådor, överdel (avtagbar) med dörrpar med glas samt bakomliggande hyllinredning, smärre bruksslitage, 78 x 42, höjd 164 cm
1 400 SEK | 2017-08-20 19:18 |
1 300 SEK | 2017-08-20 19:18 |
450 SEK | 2017-08-18 17:20 |
350 SEK | 2017-08-13 17:24 |
250 SEK | 2017-07-28 11:27 |
100 SEK | Startpris |