5 st (3 + 2 st), bruksslitage, fanerskador.
550 SEK | 2017-08-20 19:25 |
500 SEK | 2017-08-20 17:54 |
500 SEK | 2017-08-20 19:00 |
125 SEK | 2017-08-16 12:01 |
100 SEK | Startpris |