Ek, med tre iläggsskivor varav en med sarg, bruksslitage, skador på sarg, iläggsskivor med fanerskador, 150 x 100 cm, ilägg á 55 cm, höjd 75 cm.
1 800 SEK | 2017-08-20 19:04 |
1 700 SEK | 2017-08-20 19:04 |
1 500 SEK | 2017-08-20 19:04 |
800 SEK | 2017-08-20 09:01 |
100 SEK | 2017-08-15 07:40 |
100 SEK | Startpris |