Benporslin, 1800-talets slut, smärre bruksslitage,
3 200 SEK | 2017-08-27 19:03 |
3 000 SEK | 2017-08-27 18:59 |
2 400 SEK | 2017-08-27 18:44 |
650 SEK | 2017-08-27 11:05 |
450 SEK | 2017-08-21 09:30 |
125 SEK | 2017-08-07 11:46 |
125 SEK | 2017-08-15 17:05 |
100 SEK | Startpris |