Tidigt 1900-tal, mässing samt pärlemor, smärre bruksslitage
550 SEK | 2017-08-27 10:43 |
500 SEK | 2017-08-12 17:10 |
300 SEK | 2017-08-09 10:02 |
100 SEK | Startpris |