4 st. kristall, smärre bruksslitage, nagg i en propp. Höjd 27 - 41 cm, bricka i fint skick längd 43 cm.
1 200 SEK | 2017-08-27 19:29 |
1 100 SEK | 2017-08-27 19:29 |
900 SEK | 2017-08-27 19:29 |
600 SEK | 2017-08-26 22:59 |
250 SEK | 2017-08-14 08:18 |
200 SEK | 2017-08-10 17:56 |
100 SEK | 2017-08-10 10:58 |
100 SEK | Startpris |