Smärre bruksslitage, ett blombad med obetydligt nagg, höjd 7-9 cm.
650 SEK | 2017-08-27 19:34 |
600 SEK | 2017-08-27 19:34 |
200 SEK | 2017-08-27 19:33 |
150 SEK | 2017-08-26 16:00 |
100 SEK | Startpris |