Ek, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, 85 x 30, höjd 155 cm
1 800 SEK | 2017-08-09 23:07 |
1 700 SEK | 2017-08-27 19:36 |
1 100 SEK | 2017-08-25 13:39 |
600 SEK | 2017-08-13 17:32 |
500 SEK | 2017-08-09 11:35 |
100 SEK | 2017-08-08 21:26 |
100 SEK | Startpris |