Ett par. Stomme i förkromat stål, med vitlackerade sitsar. Smärre bruksslitage, lagningar (svets) Höjd 70 cm.
550 SEK | 2017-08-27 19:39 |
500 SEK | 2017-08-27 16:43 |
400 SEK | 2017-08-27 19:39 |
125 SEK | 2017-08-14 07:57 |
100 SEK | Startpris |