Bruksslitage såsom mindre repor och stötmärken, diam. 69,5 cm, höjd 60 cm.
250 SEK | 2017-08-27 10:31 |
250 SEK | 2017-08-27 19:42 |
125 SEK | 2017-08-27 19:42 |
100 SEK | Startpris |