8 delar, smärre bruksslitage såsom bestickrepor, längd största fat 35 cm.
400 SEK | 2017-08-27 19:51 |
350 SEK | 2017-08-24 10:49 |
250 SEK | 2017-08-22 10:13 |
200 SEK | 2017-08-09 22:35 |
100 SEK | Startpris |