Frankrike, 1900-talets slut, obetydligt slitage
650 SEK | 2017-08-27 20:26 |
600 SEK | 2017-08-27 20:25 |
550 SEK | 2017-08-11 18:40 |
125 SEK | 2017-08-09 22:44 |
100 SEK | 2017-08-08 00:23 |
100 SEK | Startpris |