1800-tal, skador på duk, krackeleringar, 60 x 40 cm.
600 SEK | 2017-08-27 19:11 |
550 SEK | 2017-08-27 19:11 |
400 SEK | 2017-08-26 11:04 |
200 SEK | 2017-08-26 14:36 |
100 SEK | Startpris |