6. Bord, Jugend

Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, färgbortfall, diam. 70, höjd 77 cm

Varunr 46371

27 Augusti 2017 19:02

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 250 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

250 SEK2017-08-24 07:48
200 SEK2017-08-27 14:44
150 SEK2017-08-26 19:04
100 SEK2017-08-11 23:12
100 SEK Startpris

Stadsauktion 27 augusti 19.00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.