Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, färgbortfall, diam. 70, höjd 77 cm
250 SEK | 2017-08-24 07:48 |
200 SEK | 2017-08-27 14:44 |
150 SEK | 2017-08-26 19:04 |
100 SEK | 2017-08-11 23:12 |
100 SEK | Startpris |