2 st, smärre bruksslitage, en dyna med lagningar.
500 SEK | 2017-08-27 19:20 |
450 SEK | 2017-08-25 13:37 |
350 SEK | 2017-08-27 19:20 |
250 SEK | 2017-08-21 23:50 |
200 SEK | 2017-08-09 22:31 |
100 SEK | Startpris |